Referentsid

Alates 2009. aastast oleme puhastanud üle 3000 objekti. Meie klientide hulgas on nii suurettevõtteid, riigiasutusi kui ka eraisikuid. Võta ühendust ja küsi meie referentse helistades või saates emaili aadressil info@ventpuhastus.ee

Kliendid meist

“Stockmann AS on Lifa OÜ teenuseid kasutanud juba aastaid. Koostöö on sujunud ladusalt ja tõrgeteta, vaatamata sellele, et tööd on tulnud teostada eranditult öisel ajal. Tööde hind on olnud meile vastuvõetav, kokkulepitud graafikutest on kenasti kinni peetud ja oleme tulemusega rahul.”

Margus Meitus
Stockmann AS Haldusjuht

“Meil on tekkinud OÜ Lifa-ga väga hea koostöö. Tegemist on usaldusväärse partneriga kus pakutakse kliendikeskset lähenemist ja rakendatakse lahendusi, mis on orienteeritud lõpptulemusele.

Suhtlemine on alati korrektne, lubatud tähtaegadest peetakse kinni, hind soodsaim mida pakutud, töötajad kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid, töö kiire ja kvaliteetne.

Hindan nende täpsust, korrektsust ja lõpptulemust.”

Toivo Birk
Haapsalu Põhikool

“Tagasivaadates OÜ Lifa-ga koostööle ventilatsiooni torustike puhastamise osas, kogu Reval Hotel Olümpias, võib nentida, et koostöö oli arusaadav ja sujuv. Seda alates hinna pakkumise protsessist kuni tööst kokkuvõtte tegemiseni. Kuna maja ei olnud võimalik sulgeda oli hotelli jaoks oluline, et tööd saaks tehtud meie kliente ja töötajaid võimalikult vähe häirides. Nii valdavalt ka toimus. Mõningad väikesed komplikatsioonid lahendasime kenasti ühiste kompromissidega. OÜ Lifa töötajad tegutsesid aktiivselt ja iseseisvalt. Tähtaegade ja hinna suhtes kokkulepitu kehtis”

Silver Laiv

Technical Director

Reval Hotel Olümpia

“Lifa OÜ-ga on siiani olnud meeldiv koostöö. OÜ Lifa on ventilatsiooni puhastus firma, kes peab kinni tähtaegadest, hind soodne ning kelle töö kvaliteedis ei ole meil veel põhjust olnud kahelda. Loodame, et meie edukas koostöö jätkub ka tulevikus.”

Vallo Külaots

OÜ Vansando

Kristiine kaubanduskeskus

“OÜ Lifa on teenindanud Tallink City hotelli juba paar aastat. Ventilatsiooni puhastus töö on olnud alati korrektne ning hind soodsaim mida pakutud. Teenuse osutajad on alati maksimaalselt vastu tulnud hotelli eripärast tulenevatele nõudmistele ning selle eest lisatasu ei ole võetud. Oleme OÜ Lifaga rahul ning loodame, et koostöö jätkub.”

Hannes Tall

Hooldusjuht

Tallink City Hotell